Lietuvos

Jaunimo

Metai 2022

Lietuvos

Jaunimo

Metai 2022

Jaunimo ambasadorių įvadinis susitikimas

PASKELBTA: 2022-04-01,
8:54
ATNAUJINTA: 2022-04-22,
8:57
PASKELBĖ: Jaunimo reikalų agentūra
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
PASKELBTA: 2022-04-01,
8:54
ATNAUJINTA: 2022-04-22,
8:57
PASKELBĖ: Jaunimo reikalų agentūra
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Vienas pagrindinių Jaunimo metų tikslų – jaunimo įgalinimas, todėl siekdama kuo įvairiapusiškesnio jaunimo įsitraukimo į šių metų veiklas, Jaunimo reikalų agentūra, kartu su Lietuvos savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriais, subūrė  ambasadorių tinklą, kurio nariais tapo daugiau nei 140 aktyvių ir motyvuotų jaunuolių iš visos Lietuvos.

2022 m. kovo 28 d. įvyko ir pirmasis nuotolinis Jaunimo metų ambasadorių tinklo susitikimas, kuriame dalyvavo daugiau nei 70 ambasadorių. Susitikimą sveikinimo kalbomis pradėjo Jaunimo reikalų agentūros direktorius Jonas Laniauskas ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Lukas Kornelijus Vaičiakas. Su jaunimu sveikinosi, prisistatė bei atsiradusia proga su jais susitikti bei ateityje bendradarbiauti džiaugėsi ir kiti nacionalinės jaunimo politikos skyriaus komandos nariai, kurie inicijavo šio tinklo sukūrimą bei skirtingose veiklose lydės jo narius visus metus. Antrojoje susitikimo dalyje, Jaunimo metų koordinatorius Justinas Juškevičius, pakvietė jaunuolius susipažinti su Jaunimo metais išsamiau: pristatyta šių metų koncepcija, tikslai,  preliminari Lietuvos ir Europos jaunimo metų programa bei numatytos veiklos. Jaunimo metų ambasadorius lydinti projektų ir programų vadovė Sandra Gaučiūtė  pristatė Ambasadorių atsakomybes, sritis, kuriose jie bus kviečiami prisidėti įgyvendinat Jaunimo metų planą, bei galimybes, kurias gali gauti kiekvienas ambasadorius,  atstovaudamas jaunimą savo savivaldybėje.  Svarbu paminėti, jog Ambasadoriai ne vien prisidės prie Jaunimo metų veiklų komunikacijos, informacijos apie jaunimo politiką dalijimosi su savo bendraamžiais, Jaunimo reikalų agentūros veiklų, bet ir bendradarbiaudami su savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriais – prisidės prie renginių organizavimo, įgyvendinimo, jaunimo įtraukimo į skirtingas veiklas bei to, jog jauni žmonės būtų dar labiau matomi ir išgirsti.

Susitikimas baigtas nuoširdžiais padėkos žodžiais kiekvienam prie tinklo prisijungusiam ir šio iššūkio nepabijojusiam jaunam žmogui bei net kelias kvietimais – dalyvauti  ambasadoriams skirtuose mokymuose bei Jaunimo metų atidarymo renginyje, kuris balandžio 29 d. į Vilnių sukvies jaunimą, jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas, jaunimo politikos laukui neabejingus asmenis iš visos Lietuvos.

Iki pasimatymo!

Kitos naujienos

X
X