Lietuvos

Jaunimo

Metai 2022

Lietuvos

Jaunimo

Metai 2022

„Keliaujantys jaunimo metai“ aplankė Panevėžį. Kita stotelė – Naujoji Akmenė

PASKELBTA: 2022-07-13,
15:03
ATNAUJINTA: 2022-07-15,
14:06
PASKELBĖ: Jaunimo reikalų agentūra
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
PASKELBTA: 2022-07-13,
15:03
ATNAUJINTA: 2022-07-15,
14:06
PASKELBĖ: Jaunimo reikalų agentūra
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Birželio mėnesį savo kelionę po devynias Lietuvos savivaldybes pradėję „Keliaujantys jaunimo metai“, praėjusį šeštadienį apsilankė Panevėžyje. Tai buvo ketvirtasis ciklo, skirto paminėti Lietuvos ir Europos jaunimo metus, renginys. Šį kartą „Keliaujantys jaunimo metai“ suvienijo jėgas su septintuoju „Jaunimo pikniko festivaliu“, dalyviams pasiūlydami įvairialypę programą, sujungiančią pramogas bei aktualią informaciją apie galimybės jaunimui tiek Lietuvoje, tiek Europos Sąjungoje.

Pasak Jaunimo reikalų agentūros direktoriaus Jono Laniausko, idėja organizuoti „Keliaujančius jaunimo metus“ gimė bandant pasiekti jaunimą iš visos Lietuvos: „Matėme prasmę atvežti renginius arčiau jaunimo. Be to, tai – puiki proga susitikti ir pačiom organizacijoms, susipažinti tarpusavyje, užmegzti ryšius“, – įsitikinęs J. Laniauskas.

Vienas pagrindinių „Keliaujančių jaunimo metų“ tikslų – skatinti jaunimo dalyvavimą kuriant jaunimo politikos kryptį, sprendžiančią aktualias problemas ir atliepiančią jaunimo poreikius: „Be jaunimo įsitraukimo to padaryti negalime, tad „Keliaujančiuose jaunimo metuose“ siekiame užtikrinti, kad jaunimas galėtų ne tik gerai praleist laiką, bet ir sužinotų apie įsitraukimo būdus“ , – pasakoja J. Laniauskas.

Panevėžio renginyje su savo veiklomis supažindino gausus būrys apskrityje veikiančių jaunimo organizacijų, į diskusijas kvietė Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT), Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“, Jaunimo Europos komandos, Panevėžio atviro jaunimo centro atstovai. Planuojantys savo karjeros kelią buvo laukiami kūrybinėse dirbtuvėse, o norintys linksmai praleisti šeštadienio popietę galėjo prisijungti prie įvairių kūrybinių ar sporto veiklų. Vakarą užbaigė „Fenix“ ugnies žonglierių pasirodymas bei atlikėjo „alterlucid.“, grupės „DDL PLK” ir jaunųjų Panevėžio rokerių „Raudona šviesa“ koncertai.

„Galime pasidžiaugti, kad nė vieno renginio nesugadino lietus. O jei rimčiau, tai labai džiugu, kad per šiuos renginius subūrėme per  40 jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų, daugybei jaunų žmonių pristatėme juos supančias galimybes, o jaunieji atlikėjai galėjo pasirodyti scenoje“, – praėjusių renginių sėkme džiaugiasi Jaunimo reikalų agentūros direktorius Jonas Laniauskas.

Renginį moderavę Visuomenės ir verslo plėtros instituto atstovai, skatindami nepraleisti artimiausių „Keliaujančių jaunimo metų“ renginių, džiaugėsi, jog tai – puiki galimybė susitikti su įdomiais žmonėmis, išgirsti įdomių istorijų bei išbandyti save naujose veiklose: „Čia galite tiesiogiai išgirsti apie patirtis žmonių, dalyvavusių jaunimo programose, sužinoti kodėl verta, kodėl naudinga ir, žinoma, smagiai praleisti laiką“, – teigia instituto vadovas Vladas Polevičius.

„Keliaujančių jaunimo metų“ renginiai jau apsilankė Jonavoje, Palangoje, Šiauliuose, o artimiausi susitikimai laukia rugpjūčio 5 d. Naujosios Akmenės Kultūros rūmų alėjoje bei rugpjūčio 13 d. Visagine. -> Keliaujantys jaunimo metai #5 | Naujoji Akmenė | Facebook

 

 

 

Kitos naujienos

X
X