Lietuvos

Jaunimo

Metai 2022

Lietuvos

Jaunimo

Metai 2022

„Keliaujantys jaunimo metai“ apsilankė Visagino paplūdimyje

PASKELBTA: 2022-08-17,
17:01
ATNAUJINTA: 2022-12-18,
17:02
PASKELBĖ: Jaunimo reikalų agentūra
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
PASKELBTA: 2022-08-17,
17:01
ATNAUJINTA: 2022-12-18,
17:02
PASKELBĖ: Jaunimo reikalų agentūra
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Šeštoji Keliaujančių jaunimo metų stotelė – Visaginas. Rugpjūčio 13 dieną Visagino paplūdimys šurmuliavo ir pulsavo, energijos kupinas jaunimas dalyvavo įtraukiančiose diskusijose ir susitikimuose su jaunimo organizacijomis. O dieną vainikavo kinas po atviru dangumi, koncertai ir diskoteka!

Renginį pradėjo diskusija „Kas, jei ne mes? Kada, jei ne dabar?“, kurioje apie jauno žmogaus kasdienybę ir ateitį diskutavo „Everything Is Simple” bendraįkūrėjas Maksim Možeiko, Visagino savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Evelina Visockytė, Visagino savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Rugilė Ledzinskaitė, Visagino atviros jaunimo erdvės Jaunimo darbuotoja Veronika Raimonda Semeniuk bei Jaunimo reikalų agentūros Jaunimo savanoriškos tarnybos programos vadovė Sandra Gaučiūtė.

Planuojantys savo karjeros kelią buvo kviečiami į kūrybines dirbtuves „Mokykla baigta, o kas toliau? Kaip pasirinkti karjeros kelią?“, o svajojantys apie karjerą užsienyje, daugiau apie jų laukiančias galimybes sužinojo dirbtuvėse „Ar svarbu yra (iš)keliauti?“.

Pasibaigus diskusijoms sceną išbandė grupės „Memuary Amura“, „Dėka“ ir „Loud Fish“, o vakarą pabaigė naujausias Felixo van Groeningeno filmas „Gražus sūnus“, paremtas bestseleriu tapusiais Davido bei Nico Scheffų memuarais ir pasakojantis daugelį metų trukusią vienos šeimos istoriją kovojant su priklausomybe.

Daugiau renginio akimirkų.

Kitos naujienos

X
X